


5 060 ₴
Бензиновий тример Makita DBC5232U — це вигідний за якістю та вартістю інструмент, який стане в пригоді в кожному приватному будинку та на дачі. Ця модель за весь час свого існування встигла добре зарекомендувати себе як надійний і ефективний пристрій у боротьбі з небажаною рослинністю. Основною перевагою тримера є двотактний двигун. Його потужність становить 3200 Вт, а об'єм 52 см3. Ці показники сприяють тому, що мотокоса зрізає траву рівно й акуратно, а не вихоплює її шматками. Бензокоса Makita DBC5232U, купити яку можна тут, працює як зі сталевим ножем, так і з волосінню. Тому її застосовують як газонокосарку. На відміну від неї, ця коса маневрена та може з легкістю підстригти траву навіть у найбільш важкодоступних місцях, наприклад, біля бордюрів, клумб і дерев. Металевий вал пристрою цілісний і нероз'ємний, він надійно передає крутний момент від двигуна до різальної насадки. Завдяки тому, що вал не розбирається, забезпечується велика міцність інструмента. Запустити тример дуже легко завдяки системі легкого старту. Купуючи його для себе або своїх близьких, ви заощаджуєте не тільки свій час і сили в прибиранні території, але й кошти. Оскільки двигун пристрою витрачає паливо дуже економно, оператору не доведеться купувати багато бензину та моторної оливи, щоб обробити досить велику площу насаджень. Паливного бака, об'єм якого становить 1,2 літра, цілком досить для безперервної роботи впродовж приблизно двох годин. Сучасний дизайн мотокоси сприяє зручності під час косіння й безпеки користувача. У пристрої використовується ручка, що схожа на велосипедне кермо, на якій розташовані всі елементи керування. А внизу металевої штанги міститься захисний кожух із міцного пластику, що запобігає потраплянню дрібних частинок трави та гілок оператору в обличчя або в інші частини тіла. Позитивні відгуки про бензокоса Makita DBC5232U, а також якісне збирання та гарна комплектація інструмента спонукають багатьох придбати цю модель для полегшення роботи на присадибній ділянці.
Особливості:
- Потужний двотактний двигун номіналом 3,2 кВт
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура
- Посилений кований вал 8,2 мм на 9 шліц
- Повністю металевий редуктор
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Захист від перегрівання
- Хромований циліндр
- Кований колінвал і шатун двигуна
- Приводне передавання здійснюється завдяки негнучкому валу, замість ненадійної тросової системи
- Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента)
- Плавний пуск
- Праймер
- Низький рівень шуму
- Низький рівень вібрацій
- Захист від випадкового увімкнення
Технічні характеристики:
Тип двигуна — 2х тактний
Потужність — 3,2 кВт/4,3 к.с.
Об'єм двигуна — 52 см3
Швидкість х.х. ― 3000 — 11000 об./хв
Тип охолодження — повітряний
Об'єм паливного бака — 1300 мл
Реж. оборуд. ― (Ніж + Волосінь + Фреза):
― діаметр різального диска — 254 мм
― діаметр волосіні — 2,5 мм
— пиляльний диск із твердосплавною напайкою — (255*25,4) мм
Тип котушки — Напівавтоматична
Товщина різального диска — 1,4 мм
Розташування вала — пряме
Діаметр косіння:
― різальний ніж (230 мм)
― котушка волосіні (415 мм)
— пиляльний диск (254 мм)
Вага — 7,0 кг
Комплектація: Бензокоса Makita DBC5232U, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопастний ніж 1 шт., 40-ка зубчаста фреза з переможною напайкою 1-шт., котушка з волосінню 1 шт., виміряний бачок для змішування бензину з олією, лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, двоплечовий ремінь (рюкзак).
Країна-виробник: Японія
У нашому магазині ви можете придбати витратні матеріали для бензо та електрокос, як-от: волосінь, ножі, фрези, барабани для волосіні, олія й багато іншого.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника.
Здійснюємо доставку мотокос за всіма містами й регіонами України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донець, Запоріжжя, Львів, Кривий Рог, Миколаяєв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макеївка, Савастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернігов, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чорновці, Горловка, Рівно, Кіровоград, Івано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Біла Церква, Краматорськ, Борісполь, Керч, Нікополь, Слав'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевск, Павлоград, Северодок, Евпатор, Лічіск, Лічанск, Камінець-Подольський, Бровари, Ірпінь, Вишневий, Боярка, Буча та інші.
Теги: Коса, Бензинова, Оптом, Мотокоса, Вибір, Огляд, Опис, Дешево, недорого, Фото, Порівняння, Характеристика, Оригінал, Проклики, Бензокоса, Бензоінструмент, Травокосарка, Газонокосарка, Ручна, Тример, Тример, Тример Makita-DBC5232U, Makita DBC-5232U, Makita-5232U

| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Makita |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Країна виробник | Японія |
| Потужність двигуна | 4.3 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріжучий елемент | Волосінь, ніж, фреза |