


4 840 ₴
Мотокоси від виробника HONDA завоювали гарну репутацію впродовж тривалого часу. Завдяки інноваційним технологіям, які застосовуються у створенні цих інструментів, підвищується якість продукції та поліпшується продуктивність праці. Одним із прикладів кос із чудовими характеристиками є модель HHT52S. Вона має низку особливостей, що виділяють її на тлі інших пристроїв такого типу. Бензокоса HONDA HHT52S, купити яку можна на сайті, має потужний двотактний двигун корейського збирання. Об'єм його циліндра становить 52 см3, а потужність становить 3,4 кінські сили або 2500 Вт. Особливістю оригінального двигуна пристрою є збільшений моторний ресурс і низька витрата палива. Крім того, мотор гарантує екологічну безпеку. Карбюратор, який використовується в інструменті, створений у Японії. Завдяки використаній системі легкого запуску неабияк знижується посилення, яке необхідне під час пуску мотора. Це також сприяє усуненню ефекту зворотного удару. Простота в експлуатації та легкість роботи гарантується редуктором із підвищеним крутним моментом, а також оптимальною довжиною штанги. Металевий суцільний вал, який використовується в пристрої, становить 8,2 мм. Різання рослинності відбувається в положенні паралельно до поверхні землі. Водночас рівень вібрації такий низький, що від нього оператор практично не втомлюється. Різальними елементами коси є котушка з волосінню, діаметр якої становить 2,5 мм, а також сталевий ніж у 254 мм. Крім того, застосовується пиляльний диск, що має твердосплавну напайку. Завдяки такій різноманітності насадок, косіння трави відбувається ефективно та якісно. Бензокоса HONDA HHT52S, відгуки про яку можна прочитати на сайті, захищена від перегрівання, її двигун має систему повітряного охолодження, а конструкція чудово збалансована та захищена від випадкового увімкнення. Все це, а також інші переваги цього бензинового тримера, роблять його чудовим інструментом для роботи на присадибній ділянці.
Особливості:
― Потужний двотактний двигун номіналом 2,5 кВт
― Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
― Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура.
― Посилений кований вал 8,2 мм на 9 шліц
― Повністю металевий редуктор
— Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
― Захист від перегрівання
― Хромований циліндр
― Кований колінвал і шатун двигуна
― Приводне передавання відбувається завдяки негнучкому валу, замість ненадійної тросової системи.
― Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента)
— Плавний пуск
— Праймер
― Низький рівень шуму
― Низький рівень вібрацій
― Захист від випадкового увімкнення
Технічні характеристики:
Тип двигуна — 2-тактний
Потужність — 2,5 кВт/3,2 л.
Об'єм двигуна — 52 см3
Швидкість х.х. ― 2800 — 10000 об./хв
Тип охолодження — повітряний
Об'єм паливного бака — 850 мл
Реж. оборуд. ― (Ніж + Волосінь):
― діаметр різального диска — 254 мм
― діаметр волосіні — 2,5 мм
— пиляльний диск із твердосплавною напайкою — (255*25,4) мм
Тип котушки — Напівавтоматична
Товщина різального диска — 1,4 мм
Розташування вала — пряме
Діаметр косіння:
― різальний ніж (230 мм)
― котушка волосіні (415 мм)
— пиляльний диск (254 мм)
Вага — 6,5 кг
Комплектація: Бензокоса HONDA HHT52S, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопастовий ніж 1 шт., котушка з волосінню 1 шт., мірний бачок для змішування бензину з олією, лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, плечовий ремінь.
Країна-виробник: Корея
У нашому магазині ви можете придбати витратні матеріали для бензо та електрокос, як-от: волосінь, ножі, фрези, барабани для волосіні, олія й багато іншого.
Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника.
Здійснюємо доставку мотокос по всіх містах і регіонах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Рог, Миколаяв, Маріополь, Луганськ, Вінниця, Макеївка, Савастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернігов, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чорновці, Горловка, Рівно, Кіровоград, Івано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Біла Церква, Краматорськ, Борисполь, Керч, Нікополь, Слав'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевск, Павлоград, Северодок, Евпатор, Лічіск, Лічанск, Камінець-Подольський, Бровари, Ірпінь, Вишневий, Боярка, Буча та інші.
Теги: Коса, Бензинова, Оптом, Мотокоса, Огляд, Опис, Недорогого, Дешево, Фото, Порівняння, Характеристика, Оригінал, відгуки, Вибір, Бензокоса, Бензоінструмент, Опт, Травокосарка, Газонокосарка, Ручна, Тример, Тример, Купити гуртом, Купити, HONDA HHT52S, HONDA 52, 3 ножа, Хонда 52, HHT52S, HONDA HHT 52S, HONDA HHT-52S, HONDA-52S, Хонда-52, Хонда HHT52S

| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Honda |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність двигуна | 3.4 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 8.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |