

5 500 ₴
Мотокоса Honda GX-35 призначена для роботи з газоном, а також для стриження високої трави, тому якщо у вас на ділянці багато бур'янів, густої високої порослі, тоді купити бензиновий тример для дому буде правильним рішенням. Такий інструмент відрізняється від електричного тим, що завдяки неабиякому запасу потужності здатний впоратися з куди складнішими завданнями, до того ж сам інструмент відпадає великою надійністю, довговічністю. Він не сковує Вас у русі, ідеально підходить для роботи на віддалених ділянках. Ми хочемо акцентувати Вашу увагу на тому, що сама мотокоса має надійний і довговічний чотиритактний двигун, здатний працювати стабільно незалежно від ступеня навантаження на нього. Два поршня циліндра, а також хромований сам циліндр забезпечують чималу продуктивність і гарантують додатковий ресурс роботи для двигуна. Він слугуватиме набагато довше навіть за умови щоденного використання інструменту. Купити мотокосу для дачі або дому Honda GX-35 правильне рішення, представлена модель не потребує ретельного обслуговування, до того ж чотиритактний двигун має великий запас робочого ресурсу. Ви зможете легко обслуговувати такий інструмент, у нього передбачений швидкий доступ до фільтра, який досить просто чистити або ж повністю замінити. Модель працює на базі двигуна з ручним стартером, але варто розуміти, що такий спосіб запуску залишається досить простим, до того ж він дуже надійний. Ручний стартер не вимагає особливих умов для використання, і система легкого запуску сприяє тому, що за витрати мінімальної кількості сил і часу можна швидко почати роботу з косою. Колодка в бензинового тримера виготовлена так, що її легко контролювати під час роботи як на відкритих ділянках, так і у важкодоступних зонах. На ручці зосереджено керування двигуном, газ і фіксація в робочому положенні, все це дасть змогу краще контролювати процес виконання роботи. Варто віддати свою перевагу косі з суцільним валом, якщо Ви маєте намір використовувати інструмент в інтенсивному режимі. Представлена модель має саме такий вал. Він легко справляється з істотним навантаженням, не деформується й не пошкоджується, оскільки виготовлений із кованного металу.
Особливості:
― Потужний чотиритактний двигун
― Хромований циліндр
― Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура
— Праймер
― Повністю металевий редуктор
― Низький рівень шуму
― Низький рівень вібрацій
― Захист від випадкового увімкнення
— Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
Технічні характеристики:
Тип двигуна — 4-тактний
Потужність — 3,5 кВт / 4,7 л.с
Об'єм двигуна — 35,8 см3
Швидкість х.х. ― 2800 — 7000 об./хв
Тип охолодження — повітряний
Об'єм паливного бака — 650 мл
Реж. оборуд. ― (Ніж + Волосінь + Фреза):
― діаметр різального диска — 254 мм
― діаметр волосіні — 2,5 мм
— пиляльний диск із твердосплавною напайкою — (255*25,4) мм
Тип котушки — Напівавтоматична
Товщина різального диска — 1,4 мм
Розташування вала — пряме
Діаметр косіння:
― різальний ніж (230 мм)
― котушка волосіні (415 мм)
— пиляльний диск (254 мм)
Вага — 6,5 кг
Комплектація: Бензокоса Spektr SGT-4500, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопастний ніж 1 шт., котушка з волосінню 1 шт., лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, двоплечовий ремінь (рюкзак).
У нашому магазині ви можете придбати витратні матеріали для бензо та електрокос, як-от: волосінь, ножі, фрези, барабани для волосіні, олія й багато іншого.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника.
Здійснюємо доставку мотокос по всіх містах і регіонах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Рог, Миколаяєв, Маріополь, Луганськ, Вінниця, Макеївка, Савастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернігов, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чорновці, Горловка, Рівно, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Біла Церква, Краматорськ, Борисполь, Керч, Ніколь, Слав'янськ, Ужгоро, Бердвянськ, Алчевск, Павлоград, Севердоопонець, Євпаторія, Очаков, Козелець, Козавск, Львів, Пір'ятін, Тульчин, Канев, Монастирще, Чугуєв, Помаранчева, Лисичанск, Каменець-Подольський, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Боярка, Буча та інші.
Цей інструмент шукають як: Коса, бензинова, Оптом, Мотокоса, Вибір, відгуки, Недорогого, Огляд, Дешево, Фото, Опис, Характеристика, Бензокоса, Бензоінструмент, Опт, Травокосарка, Газонокосарка, Ручна, Тример, Тример, Купити Оптом, Honda GX 35, Honda-GX-35, Honda-35
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Honda |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 35.8 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріжучий елемент | Волосінь, ніж, фреза |