




4 532 ₴
Якщо Ваша мрія швидко та якісно приводити газон і присадибну ділянку в акуратний і доглянутий вигляд, то мотокоса Intertool DT-2238 створена якраз із цією метою. Завдяки цій моделі Ви зможете скошувати не тільки молоду траву та бур'яни, але й молоді пагони чагарників, сухості, молоді дерева (діаметр до 10 мм). Потужний двотактний двигун (2,4 к.с.), порівняно мала вага й ергономічна конструкція дають змогу комфортно працювати навіть на досить великих площах зі складним рельєфом. Робота з Intertool DT-2238 — це передусім комфорт, оскільки комплектація передбачає наявність плечових ременів, що позитивно позначається на зниженні навантаження на руки та збільшенні періоду, упродовж якого Ви зможете працювати безперервно. Первинне завдання виробника полягає в гарантії безпеки користувача. Intertool DT-2238 обладнана спеціальним кожухом, який захищає ноги оператора від контакту з різальним інструментом. Також цей елемент істотно знижує діаметр розкидання скошеної трави. Завдяки захисній рами бака забезпечується захист бака для палива від механічних пошкоджень. Це необхідно, щоб максимально збільшити термін експлуатації мотокоси та не витрачати додаткові кошти на її ремонт. Робота буде зроблена швидко, якщо умови її найкомфортніші. Саме тому Intertool DT-2238 обладнана універсальною ручкою, яка дає змогу контролювати кількість обертів і миттєво зупиняти двигун. Для максимальної зручності користувача колодка характеризується можливістю повороту. Працювати з мотокосою Intertool DT-2238 можна не тільки в теплу пору року, а й ранньої весни або пізньої осені. Така можливість забезпечується наявністю паливопідкачувального насоса, який відповідає за швидкий запуск за досить низьких температур. Гумові амортизатори редуктора та чудове балансування двигуна дають змогу максимально знизити несприятливий вплив вібрацій на руки користувача, завдяки чому працювати з цією мотокосою досить зручно.
Особливості:
― Потужний двотактний двигун номіналом 1,8 кВт
― Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
― Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура.
― Повністю металевий редуктор
― Хромований циліндр
― Кований колінвал і шатун двигуна
― Захист від перегрівання
― Приводне передавання відбувається завдяки негнучкому валу, замість ненадійної тросової системи.
― Низький рівень шуму
― Низький рівень вібрацій
― Захист від випадкового увімкнення
— Праймер підкачування палива
Технічні характеристики:
Тип двигуна — 2х тактний
Потужність — 1,8 кВт/2,4 л.
Об'єм двигуна — 51,7 см3
Швидкість х.х. ― 2800 — 7000 об./хв
Тип охолодження — повітряний
Об'єм паливного бака — 1200 мл
Реж. оборуд. ― (Ніж + Волосінь + Фреза):
― діаметр різального диска — 254 мм
― діаметр волосіні — 2,5 мм
— пиляльний диск із твердосплавною напайкою — (255*25,4) мм
Тип котушки — Напівавтоматична
Товщина різального диска — 1,4 мм
Розташування вала — пряме
Діаметр косіння:
― різальний ніж (230 мм)
― котушка волосіні (415 мм)
— пиляльний диск (254 мм)
Вага — 8,5 кг
Комплектація: Бензокоса Intertool DT-2238, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопастовий ніж 1 шт., 40-зубчастий ніж із переможеними напайками 1 шт., котушка з волосінню 1 шт., мірний бачок для змішування бензину з олією, лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, двоплечовий ремінь (рюкзак).
Країна-виробник: Україна
У нашому магазині ви можете придбати витратні матеріали для бензо та електрокос, як-от: волосінь, ножі, фрези, барабани для волосіні, олія й багато іншого.
Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Здійснюємо доставку мотокос по всіх містах і регіонах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Рог, Миколаяєв, Маріополь, Луганськ, Вінниця, Макеївка, Савастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернігов, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чорновці, Горловка, Рівно, Кіровоград, Івано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Біла Церква, Краматорськ, Борісполь, Керч, Нікополь, Слав'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевск, Павлоград, Северодок, Евпатор, Лічіск, Лічанск, Камінець-Подольський, Бровари, Ірпінь, Вишневий, Боярка, Буча та інші.
Теги: Коса, Бензинова, Оптом, Мотокоса, Фото, Дешево, Вибір, Огляд, Опис, Зрівняння, Характеристика, Оригінал, Проклики, Бензокоса, Бензоінструмент, Опт, Травокосарка, Газонокосарка, Ручна, Тример, Тример, Купити Оптом, Intertool DT-2238, Intertool DT 2238, Intertool DT2238, інтертол ДТ-2238, Інтертол ДТ 2238, Інтертол ДТ2238, Інтертул ДТ-2238, Інтертул ДТ 2238, Інтертул ДТ2238, Інтертол ДТ-2238, ІІнтертол ДТТТЛ Інтертул ДТ2238

| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Intertool |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 2.4 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріжучий елемент | Волосінь, ніж, фреза |