




3 740 ₴
Представляємо до Вашої уваги Мотокосу INTERTOOL DT-2232, яка представлена в нашому магазині за доступною ціною. Представлена модель стане просто незамінним помічником на дачі або власникові приватного будинку, оскільки за допомогою такого інструмента Ви зможете швидко прибирати будь-яку небажану рослину на своїй ділянці, причому, не докладаючи жодних зусиль. Застосування такого інструмента гарантує Вам виконання поставлених завдань за максимально короткі терміни, так що застосовувати його вкрай актуально. Мотокоса Інтертул подарує Вам повну свободу переміщення ділянкою завдяки своїй автономній роботі, і Ви не будете прив'язані до джерела електромережі. Завдяки тому, що ця модель змогла об'єднати в собі низьку ціну, високу якість і продуктивність, вона стала однією з найпопулярніших мотокіс на ринку. Мотокоса INTERTOOL DT-2232 вирізняється своєю високою мобільністю, чим вона зобов'язана не тільки своїй автономній роботі, але й тим, що має невелику вагу та габарити, тому Ви можете легко переміщатися з нею, і питання зберігання також не буде гостро стояти перед вами, позаяк її вільно можна зберігати навіть в автомобілі. Також завдяки наплічним ременям, якими укомплектована ця модель, Ви зможете носити мотокосу на плечах під час роботи, так що Ви зможете зняти зайве навантаження з рук і спини, і працювати максимально комфортно впродовж тривалого часу. Крім того, для того, щоб у Вас був максимальний контроль над інструментом і Ви могли вільно працювати навіть у важкодоступних місцях, у цій моделі зручна U-подібна ручка. Мотокоса INTERTOOL DT-2232 обладнана двигуном, якого цілком досить для побутового застосування. Двигун має потужність 1300 Вт, за яких оберти ножа досягають 7000 об/хв. Такі високі оберти роблять можливим виробляти високоякісні роботи. Двигун двотактний і витримує тривалі роботи та не перегрівається.
Особливості:
- Потужний двотактний двигун номіналом 1,3 кВт
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура.
- Посилений кований вал 6,2 мм
- Повністю металевий редуктор
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Захист від перегрівання
- Приводне передавання здійснюється завдяки негнучкому валу, замість ненадійної тросової системи.
- Низький рівень шуму
- Низький рівень вібрацій
- Збалансована конструкція, ергономічна система керування.
- Праймер
Технічні характеристики:
Тип двигуна — 2-тактний
Потужність — 1,3 кВт / 1,75 л.с
Об'єм двигуна — 32,6 см3
Швидкість х.х. - 2800 - 7000 об./хв
Тип охолодження — повітряний
Об'єм паливного бака — 700 мл
Реж. оборуд. - (Ніж + Волосінь):
- діаметр різального диска — 254 мм
- діаметр волосіні — 2,4 мм
Тип котушки — Напівавтоматична
Товщина різального диска — 1,4 мм
Розташування вала — пряме
Діаметр косіння:
- різальний ніж (255 мм)
- котушка волосіні (400 мм)
Вага: 8,0 кг
Комплектація: Бензокоса Intertool DT-2232, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопатевий ніж 1 шт., котушка з волосінню 1 шт., мірний бачок для змішування бензину з олією, лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, плечовий ремінь.
Країна-виробник: Україна
У нашому магазині ви можете придбати витратні матеріали для бензо та електрокос, як-от: волосінь, ножі, фрези, барабани для волосіні, олія й багато іншого.
Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника.
Здійснюємо доставку мотокос за всіма містами й регіонами України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донець, Запоріжжя, Львів, Кривий Рог, Миколаяєв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макеївка, Савастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернігов, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чорновці, Горловка, Рівно, Кіровоград, Івано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Біла Церква, Краматорськ, Борісполь, Керч, Нікополь, Слав'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевск, Павлоград, Северодок, Евпатор, Лічіск, Лічанск, Камінець-Подольський, Бровари, Ірпінь, Вишневий, Боярка, Буча та інші.
Теги: Коса, Бензинова, Оптом, Мотокоса, Огляд, Опис, Порівняння, Характеристика, Оригінал, відгуки, Вибір, Бензокоса, Бензоінструмент, Травокосарка, Газонокосарка, Ручна, Тример, Тример, Купити гуртом, Intertool DT-2232, Intertool DT 2232, Intertool DT2232, Интертол ДТ-2232, Интертол ДТ 2232, Интертол ДТ2232, Интертул ДТ-2232, Интертул ДТ 2232, Интертул ДТ2232, Інтертол ДТ-2232, Інтертол ДТ 2232, Інтертол ДТ2232, Інтертул ДТ-2232, Інтертул ДТ 2232, Інтертул ДТ2232

| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Intertool |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 1.75 к. с. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32.6 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |